U Rudej - fitnessowo-lifestylowy blog

Fit planer na każdy dzień!

Na moim fanpage’u wspominałam Wam, że mam pewien plan co do zrobienia własnych fit słodyczy. Nie martwcie się – testuję na razie wszystko i niedługo powinnam wrzucić na bloga przepis na lody truskawkowe i na zdrowego batonika z żurawiną/orzechami :) Ale muszę jeszcze dograć czas pieczenia w przypadku batonów, a w przypadku lodów poziom słodkości. Mam też ostatnio bardzo dużo pracy, przez co zmywanie, stanie przy garach i niestety ale i pisanie nie jest tym, o czym marzę po 12 godzinach siedzenia przed komputerem. Ale widzę światełko w tunelu, jeżeli chodzi o zlecenia, więc mam nadzieję, że będzie coraz lepiej :) W każdym razie muszę się Wam czymś pochwalić.

Albo po prostu poinformować. Część z Was mogła się domyślić po niektórych wpisach na fanpage’u, że jestem w ciąży :) Między innymi dlatego też mam trochę mniej czasu, bo – żeby ułatwić sobie życie – planujemy mocno przyśpieszyć z Bucem ślub. Na tyle przyśpieszyć, że bierzemy go we wrześniu (jeżeli w końcu dostanę odpis aktu urodzenia z urzędu…). Wiadomo, że brzucha nie zrzucę tak, jak bym chciała, ale wystarczy, że nie będzie tak wzdęty, jak jest ostatnio. Pomyślałam więc, że zepnę się na te półtora miesiąca przed ślubem, żeby jako-tako wyglądać. Wiecie, żeby widać było brzuszek, a nie wielki kałdun pełen jedzenia, bo na początku ciąży brzuch nie powinien wyglądać tak, jak wygląda obecnie mój :D Dlatego stworzyłam coś, co ma pomóc mi się zmotywować. Muszę tylko kupić tusze do drukarki i zabieram się za drukowanie. Jest to tylko jedna kartka, bo nie dałam rady zmieścić więcej dni na jednej, ale w przyszłości pomyślę nad skróconymi planerami, które obejmowałyby tydzień. W każdym razie wysmarowałam coś takiego: bierzcie śmiało i korzystajcie :)

Pozytywny fit planer

Nie jest może idealny, ale wciąż się uczę :D Pomijając fakt, że robiłam to prawie po nocy, po 4 godzinach snu i po badaniach krwi, które zniosłam wyjątkowo źle przez niewyspanie. Bądźcie łagodni :D I oczekujcie przepisów niebawem!

 

Obserwuj mnie na INSTAGRAMIE i na FACEBOOKU. Jeżeli chcesz skomentować, wpisz komentarz w odpowiednie pole i kliknij myszką w pole „zarejestruj” → otworzą Ci się pola name, e-mail, hasło, a niżej okienko do zaznaczenia „wolę pisać jako gość”