U Rudej - fitnessowo-lifestylowy blog

O mnie

Hej!

Witam Cię na moim blogu – jest mi bardzo miło, że postanowiłaś mnie odwiedzić. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej :)

Nazywam się Karolina i mam 24 lata. Moja przygoda ze zdrowym odżywianiem zaczęła się w połowie 2016 roku, kiedy to po raz kolejny bezskutecznie próbowałam wcisnąć się w dopiero co kupione spodnie.

Doszłam do tego momentu, w którym powiedziałam sobie „dość, ogarnij się!” i postanowiłam zmienić coś w swoim życiu. Głównie dlatego, że chciałam dobrze wyglądać w spódniczce. Miałam dość czucia się jak baleron – każde rajstopy były za małe, pierścionki w ogóle nie wchodziły na palce, a wciąganie brzucha miałam opanowane do perfekcji, chociaż i tak to niewiele dawało. Bliscy mówili mi, że powinnam coś z tym zrobić, ale nie przejmowałam się – bardziej się denerwowałam, że mówią mi, że jestem gruba. Ba, wmawiali mi chorą tarczycę lub otyłość wywołaną antykoncepcją. Udowodniłam im wszystkim, że się mylą – musiałam tylko sama dojrzeć do tej decyzji.

Trochę to trwało, ale wkręciłam się w ten cały fit-świat: pokochałam aktywność fizyczną, a na punkcie zdrowego odżywiania dostałam fioła. Wiążę z dietetyką swoją przyszłość, bo po prostu to lubię. Ciągle się uczę i rozwijam w kwestii żywienia – przy okazji nigdy nie podejrzewałam, że taką frajdę będzie mi sprawiało siedzenie w podręcznikach, a 4 lata studiów mam już za sobą. Zawodowo jednak zajmuję się nie dietetyką, a copywritingiem i mam własną działalność. W pisaniu tekstów marketingowych mam kilkuletnie doświadczenie, jednak ciągle powtarzam, że mojego zawodu jeszcze nie wymyślili – wierzę, że za pięć lat uda mi się połączyć wszystko to, co kocham, i stworzę zawód idealny ;) Zapraszam na moją stronę Kreatywny Copywriting te osoby, które ciekawi temat social mediów, copywritingu i marketingu internetowego :)

 

Mój blog jest ściśle związany ze zdrowym, świadomym odżywianiem i aktywnością fizyczną. Promuję zdrowy rozsądek, luz w życiu i dobrą zabawę – zero spiny i robienia formy życia kosztem zdrowia. Chcę, żeby mój blog był miejscem, w którym wszyscy będziemy mogli się rozwijać, kształcić i motywować nawzajem.

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@urudej.pl lub przez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt. Jeżeli chcesz nawiązać ze mną współpracę lub po prostu chcesz poplotkować, to pisz śmiało! :)