U Rudej - fitnessowo-lifestylowy blog

Poniedziałkowa motywacja #1

Już jest poniedziałek – początek tygodnia, a co za tym idzie, dzień, w którym wiele osób postanawia zabrać się za dietę i ćwiczenia. Nie raz pewnie słyszałyście „zaczynam od poniedziałku”, prawda? Nie zliczę, ile razy ja tak mówiłam ;) Dlatego przygotowałam wam kilka motywacyjnych zdjęć, które może pomogą niektórym zacząć nową drogę, a tym, które już tę drogę obrały, pozwolą nadal nią podążać :) Powiem wam szczerze, że w chwilach zwątpienia albo załamania lubię patrzeć na wysportowane sylwetki kobiet, bo dzięki temu wiem, że wszystko jest możliwe. Dlatego z chęcią pokażę wam moje ulubione motywacyjne zdjęcia.

Pamela_rf (nick na instagramie: pamela_rf)

Jej nick przewija się nadzwyczaj często. Nic dziwnego – ta Niemka jest nie dość, że śliczna, to na dodatek bardzo wysportowana. Wiedzieliście, że ma tylko 20 lat? Wow! Pamela nie boi się ciężarów i na swoim instagramie pokazuje, że warto podnosić żelazo :) Jak dla mnie figurę ma świetną – nie powiem, że chciałabym taką mieć, bo nie do końca, ale cholernie miło mi się na nią patrzy.

pamela_rf

pamela_rf_2

pamela_rf_3

DEYNN (nick na instagramie: deynn)

Nie będę wnikać w to, jaka jest. Faktem jest, że ciało ma boskie. Podobnie jak na Pamelę, uwielbiam na nią patrzeć. Zwłaszcza że ma dużo tatuaży, a na nie zawsze lubię patrzeć :) DEYNN również ćwiczy na siłowni.

deynn deynn_2 deynn_3

Angelika (nick na instagramie: angelienee)

Kolejna osoba, u której wprost ślinię się na widok brzucha. To jest ideał, do którego tak nieudolnie dążę :) Petarda!

angelienee angelienee_2 angelienee_3

Siwa Oliwia (nick na instagramie: siwa_oliwia)

Ta to ma brzuch! Jak marzenie :) Nie mam pojęcia, jak znalazłam ją na instagramie, ale mnie absolutnie zachwyciła. Uwielbiam jej zdjęcia i figurę. Wydaje się megapozytywną osobą, która dokładnie wie, czego chce. Kocham takie podejście u ludzi.

oliwia oliwia_2 oliwia_3

Nie bez powodu trzy ostatnie kobiety są z Polski. One dały radę – ty również dasz! Wszystkie kobiety pokazują, że chcieć to móc :)

Wszystkie zdjęcia pochodzą z profili na instagramie, do których podałam nicki. Zdjęcia są publiczne.