U Rudej - fitnessowo-lifestylowy blog

Poniedziałkowa motywacja #2

Jest poniedziałek, a ja dopiero wzięłam prysznic. Wiecie co to oznacza? Wychodzenie z choroby :x Pisałam o jej początkach w tym poście i nadal uważam, że za kaszlenie przed siebie (lub na ludzi) zamiast w rękaw/łokieć/chusteczkę powinno być karane. Już sobie wyobrażam, co będzie jutro w pracy. Nawet nie chcę myśleć, ile będę miała zaległości przez głupią grypę żołądkową, która jak na złość postanowiła mnie trzymać cały tydzień. Właśnie dlatego potrzebuję jak nigdy kolejnej dawki motywacji. Ułożyłam sobie plan treningowy i mam zamiar się go trzymać choćby nie wiem co, dlatego niebywałą przyjemność (i kopa w tyłek) sprawiły mi poniższe motywacyjne zdjęcia. To jak, odpuszczamy, czy powoli wracamy do treningów i „czystej michy”? :) Ja z tym drugim będę miała problem, schudłam przez chorobę dwa kilo. Głodówka, suchary, no niestety, czasem nie da się inaczej. Nie polecam nikomu.

Alicja Janowicz (alicja_fitness_motivation)

Znalazłam ją na Instagramie przez zupełny przypadek i od razu zakochałam się w jej sylwetce :) Alicja jest ciągle uśmiechnięta, a oprócz zdjęć z siłowni chętnie wrzuca zdjęcia ze swojego typowego dnia. Ostatnio mignęła mi fotka, jak była w Starym Browarze na zakupach – bomba! Dla takiego wyglądania w ciuchach chcę ćwiczyć!

alicja alicja_2 alicja_3

Ewa (ifitjestgit)

Ma moc! Bardzo podoba mi się połączenie tak ładnych dziewczyn z wysportowaną sylwetką :) Oprócz tego Ewa jest studentką medycyny, dlatego tym bardziej podziwiam ją za znalezienie czasu na pasję, jaką jest sport :)

fitjestgit fitjestgit_2 fitjestgit_3

Ewelina Posiadała (ewelina880222)

Ta to dopiero ma brzuszek :) poza tym zawsze wrzuca na Instagrama zdjęcia czegoś pysznego, a przy okazji fit. Uwielbiam całe jej konto :)

ewelina ewelina_2 ewelina_3

I jak, czujecie się chociaż trochę zmotywowane? Jeżeli nie jesteście chore i jesteście w domu (no i nie macie żadnych przeciwwskazań), to zróbcie dzisiaj trening za mnie.  Ja niestety ale cisnę dopiero od jutra!

Wszystkie zdjęcia pochodzą z profili na Instagramie, do których podałam nicki. Zdjęcia są publiczne.