U Rudej - fitnessowo-lifestylowy blog

Co się u mnie dzieje?

Jak pewnie zauważyliście, ostatnio trochę przycichłam. Informowałam o tym na swoim Fanpage’u, ale moja nieobecność chyba odrobinę się przedłuży. Zaraz Wam opowiem, dlaczego :) To nie jest tak, że przestałam pisać bloga, złapałam lenia czy rzuciłam to wszystko w diabły. Po prostu, najzwyczajniej w świecie, brakuje mi czasu.

Trochę sobie odpuściłam poranne wstawanie i mam mniej czasu na kończenie zleceń, których wciąż jest dużo. Dodatkowo staram się ćwiczyć przynajmniej 3 dni w tygodniu, gotować i zdrowo jeść, co nie jest takie proste, gdy czas przecieka przez palce. Dodatkowo się przeprowadzamy (w końcu!) i muszę załatwić jeszcze masę papierkowej roboty, musimy przenieść nasze graty, koty, odmalować stare mieszkanie, a potem… jedziemy od razu na zasłużony urlop (chociaż ja i tak pewnie będę pracować).

Proszę Was więc jeszcze o chwilę cierpliwości, bo na blogu szykują się zmiany w kwestii publikowania postów. Ostatnio zauważyłam, że jest też tutaj za dużo kategorii lifestyle, a chciałabym wrócić do zdrowego odżywiania. Dlatego po 7 lipca posty będą pojawiać się raz w tygodniu, ale będą dotyczyły głównie zdrowego odżywiania. Inne kategorie będą pojawiać się poza tymi zaplanowanymi już postami na temat żywienia :) 

Swoją drogą zastanawiam się nad zakupem książki Pani Swojego Czasu, bo ostatnio strasznie nawalam i pracuję po godzinach, bo wstaję za późno. I ciągle się rozpraszam. Muszę na powrót nauczyć się planowania wszystkiego, więc trzymajcie kciuki i… do zobaczenia! :)

 

Obserwuj mnie na INSTAGRAMIE i na FACEBOOKU. Jeżeli chcesz skomentować, wpisz komentarz w odpowiednie pole i kliknij myszką w pole „zarejestruj” → otworzą Ci się pola name, e-mail, hasło, a niżej okienko do zaznaczenia „wolę pisać jako gość”.